Wynajem aparatury tlenowej Łódź — o nas

Zajmujemy się wynajmem aparatury tlenowej w Łodzi. Do swojej pracy podchodzimy w odpowiedzialny sposób, szkoląc się z zakresu, w którym działamy, aby zagwarantować Klientom najwyższą jakość obsługi i bezpieczeństwo oferowanych rozwiązań.

Właściciel firmy, Maja Żurek, zdobyła certyfikaty potwierdzające jej wiedzę z zakresu:

• podstaw nebulizacji,
• zagadnień dot. tlenoterapii,
• pomiarów ciśnienia krwi,
• prawidłowego pomiaru temperatury ciała.

Dzięki temu podczas wynajmu koncentratora może dokonać m.in. pomiaru pulsu, aby pomóc w doborze konkretnych ustawień aparatury do potrzeb pacjenta i jego aktualnego stanu zdrowia czy celu podjętej terapii.

Nowoczesna tlenoterapia

Technologie zastosowane w koncentratorach sprawiają, że urządzenia są jednocześnie łatwe w obsłudze, tanie i wygodne w eksploatacji, a przy tym bezpieczne — dzięki temu z powodzeniem zastępują dotychczas stosowane butle z tlenem. EverFlo domowy koncentrator tlenu, znajdujący się w ofercie, działa cicho i wydajnie, zużywając jedynie niewielką ilość energii, co wpływa na obniżenie kosztów eksploatacji. Terapia jest więc dostępna dla szerokiego grona pacjentów o zróżnicowanych potrzebach czy sytuacji finansowej.

Wiemy, że tlenoterapia wywiera pozytywny wpływ na zdrowie i może być potrzebna o każdej porze dnia i nocy, dlatego wypożyczalnia aparatury tlenowej działa w całodobowy sposób. Możesz zadzwonić od nas o każdej porze, aby dopytać o szczegóły działania urządzenia lub zamówić natychmiastowy serwis. Jeśli system ulegnie awarii, co zdarza się niezwykle rzadko, wymienimy aparaturę na nową, aby terapia nie została przerwana. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty. Zapraszamy do współpracy.

koncentrator-tlenu-philips-respironics-everflo-1

Nasze certyfikaty